Новини ЕІУ

«ІМС-НУХТ» - володар Кубка України з футзалу!

19 травня у Харкові відбувся фінальний матч розіграшу Кубка України з футзалу серед жіночих команд. Суперницями футзалісток нашого університету з команди «ІМС-НУХТ» у вирішальному поєдинку за почесний трофей були спортсменки місцевої команди «Тесла».

Слід зазначити, що фінальна гра виправдала очікування найвибагливіших поціновувачів футзалу. Обидві команди демонстрували майстерну, яскраву, комбінаційну, непоступливу, безкомпромісну гру, подарувавши глядачам справжнє свято футзалу. А у підсумку потрібний нам результат забезпечили досвід, високий клас і майстерність наших дівчат – команда «ІМС-НУХТ» здобула нелегку перемогу з рахунком 7-6 і завоювала Кубок України з футзалу серед жіночих команд! Зазначимо, що наші дівчата здобули цей надпрестижний трофей вже втретє поспіль. Радості переможниць не було меж, і ось вони під овації вболівальників здійняли високо вгору красень Кубок!

У складі команди «ІМС-НУХТ» Національний університет харчових технологій представляють сім студенток та випускниць Навчально-наукового інституту економіки і управління: Анастасія Кліпаченко, Альона Кирильчук, Анастасія Чиженок, Вікторія Сагайдачна, Ірина Бавзенюк, Сніжана Воловенко і Оксана Холод. Нагадаємо, що у цьому році представниці ННІ ЕіУ вже завоювали золоті медалі та звання Чемпіонів Вищої ліги України, Чемпіонів Вищої футзальної ліги Києва серед студентських команд, Кубок м. Києва з футзалу серед жіночих студентських команд ВНЗ.

Вітаємо команду нашого університету, її головного тренера Тараса Шпичку й усіх вболівальників із почесним званням володаря жіночого Кубка України з футзалу! Особливо нам приємно за представників Інституту ЕіУ у складі команди-переможниці. Щиро бажаємо нашим чемпіонкам ще багато гучних, яскравих та незаперечних перемог!