Новини ЕІУ

Персонал-технології в індустрії гостинності

У готельно-ресторанній індустрії, як не в жодній іншій, конкурентну боротьбу витримують тільки ті компанії, що можуть запропонувати клієнтам (гостям) висококласний сервіс, а це неможливо без професійної і згуртованої команди працівників. Як зробити її такою студенти-управлінці персоналом (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління дізнавались від представників Reikartz Hotel Group. В рамках кафедрального проекту ProductiveWorkspace (знайомства ближче з кращими роботодавцями країни) вони відвідали готель VitaPark Борисфен.

Директор з корпоративної культури RHG Олексій Ларіонов презентував студентам ННІ ЕіУ історію розвитку національної мережі готелів (42 готелі 3, 3+, 4 зірки) та її виходу на іноземні ринки (Швеція, Німеччина, Казахстан); пояснив, як функціонують інші мережеві напрямки бізнесу – 17 концептуальних ресторанів, конференц-сервіс, служби кейтерінгу, wellness-курорти, послуги власного туроператора.

Максимально інформативною для ейчарів інституту ЕіУ стала розповідь про єдині стандарти якості обслуговування і гостинності для всіх співробітників готелів Reikartz; систему їх навчання (welcome-тренінги, різноманітні навчальні програми офлайн і e-leaning); освітній проект «Школа гостинності Reikartz»; механізм проведення корпоративних конкурсів для різних категорій персоналу (портьє, покоївок, кухарів, барист, офіціантів тощо); мотиваційні інструменти, що їх використовують в HR-практиці готелів RHG; кар’єрні можливості для співробітників, як то закордонні стажування в мережі та гнучка вертикальна кар’єра, де за 2-3 роки можна отримати посаду управляючого готелем (рестораном).

Менеджер з персоналу RHG Олеся Тарасенко ознайомила наших студентів з умовами проходження стажувань, курсу «Молодий керівник», актуальними вакансіями, зокрема, у центральному офісі компанії в HR-секторі та проектному менеджменті, і поспілкувалась з усіма охочими особисто. Управляюча готелем VitaPark Борисфен провела присутнім екскурсію територією та проінспектувала спільно з ними декілька номерів.

Управлінці персоналом ННІ економіки і управління вдячні команді Reikartz Hotel Group за запрошення та інтерактив з побудови успішної кар’єри в компанії-лідера сфери HoReCa.