Новини ЕІУ

Медійні ігри на території професіоналів

Студенти 1-го курсу магістратури спеціальності «Маркетинг» Навчально-наукового інституту економіки і управління Катерина Москаленко, Вікторія Савчук та Олександр Червоний взяли участь у медіачеленджі, який відбувся у бізнес центрі «Європасаж» за підтримки студентської організації STUD-POINT та компанії Dentsu Aegis Network Ukraine. Івент проводився у декілька етапів:

  • реєстрація учасників та ретельний відбір команд для розв’язання кейсу компанії Dentsu Aegis Network Ukraine;
  • оголошення 10-ти обраних команд для вирішення кейсу;
  • бізнес-зустріч учасників з Топ-менеджерами Dentsu Aegis Network Ukraine в головному офісі компанії, на якій професіонали медіа сфери поділилися секретами роботи в рекламі;
  • час на вирішення бізнес-кейсу;
  • фінал: презентація проектів 3-ох команд-фіналістів в офісі компанії Dentsu Aegis Network Ukraine.

Для 10-ти команд-учасників бізнес-зустріч провели такі досвідчені професіонали медіа, як Павлом Таяновський, Chief of Transformation Carat Ukraine та Оксана Стєхіна, Business Development Director Dentsu Aegis Network Ukraine.

У своєму спічі Павло Таяновський окреслив відповіді на питання: «З якого боку «підступитися» до брифу, або як поставити правильне питання», а Оксана Стєхіна відкрила секрети професійних та успішних презентацій доповіддю на тему: «Лайфхаки успішної презентації». Розуміння обох тем є базовою необхідністю у  рекламному бізнесі

Цього ж дня відбулася міні-екскурсія офісом холдингу Dentsu Aegis Network Ukraine, під час якої студенти інституту ЕіУ приєдналися до щоденної ранкової зарядки працівників компанії.

За результатами медіачеленджу, перемогу здобула найсильніша команда, у складі якої були молоді спеціалісти медіа та рекламної сфери. Цікаві та професійні проекти були презентовані у фіналі, на прикладі і досвіді яких наші студенти значно розшрили і збагатили свої знання.

Приємно, що незважаючи на досвід та попередні досягнення учасників, журі челенджу звертали увагу саме на те, як міркують та як подають свої ідеї учасники в даний момент часу.

Після оголошення переможців заходу та вручення відзнак яскравим учасникам та проектам усі охочі насолодились смачним тортиком від компанії Dentsu Aegis Network Ukraine.