Новини ЕІУ

Ейчари ННІ ЕІУ– учасники і волонтери конференції креативних підприємців

Студенти-ейчари (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») Навчально-наукового інституту економіки і управління впродовж навчального року неодноразово стають учасниками значимих бізнес-подій, де тренують скіли з підприємництва та просування стартап-проектів. Тому не могли пропустити UGENERATION Creative Business Conference, яка зібрала в конгрес-холі «Космополіт» топових підприємців України, які власними кейсами надихали присутніх на створення видатних компаній в креативних індустріях. Причому дехто з управлінців персоналом інституту ЕіУ вирішив спробувати себе в ролі волонтерів та допомогти організаторам в проектних роботах, інші – активно переймали досвід підприємців-новаторів в глядацьких залах.

Склад спікерів конференції дійсно вражав: генеральний директор Lenovo Ukraine Тарас Джамалов, ресторатори Савва Лібкін («Стейкхаус», «Компот», «Дача») і Олександр Савілов («Salateira»), керуючий партнер інвестиційного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко, CEO TemplateMonster і засновник краудфандингової платформи People's Project Девід Браун, стартапери Андрій Буренок (тревел-сервіс TripMyDream), Алекс Нестеренко (Hushme) і Віталій Дятленко (Uklon), фаундер технологічної компанії Concepter Влад Тисленко та співзасновник виробника скандинавських меблів Drommel Олекандр Соловій.

Серед підприємницьких лайфхаків, що їх отримали студенти-управлінці: як розробити продукт, за яким вишиковуватимуться черги; зібрати команду, яка буде спроможна на неможливе; створити сервіс, який стане частиною життя клієнтів; знайти однодумців та зібрати кошти на реалізацію бізнес-ідеї; вивести бренд на глобальні ринки.

Неймовірні спікери, гнучкий формат виступів, продумана до дрібниць програма заходу та віддана справі команда організаторів – те, що зробили конференцію UGENERATION інформаційно насиченою та комфортною для нетворкінгу учасників. Колектив й студенти кафедри управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ вдячні організаторам за можливість стати частиною ком’юніті підприємців-креаторів та більше дізнатись про успішні практики українських стартапів.