Новини ЕІУ

«Золото» Вищої ліги Чемпіонату України – знову наше!

 

На відміну від попереднього року, коли чемпіоном України команда «ІМС-НУХТ» стала вже за кілька турів до фінішу чемпіонату, у сезоні 2017/18 доля золотих медалей Вищої ліги Чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд не була відомою до останнього туру. Інтрига підігрівалась ще тим, що претенденти на титул чемпіона, команда «ІМС-НУХТ» та полтавська «ПЗМС», в останньому турі чемпіонату зійшлися між собою в спорткомплексі Національного університету харчових технологій в очній зустрічі. Для того, аби стати чемпіонами України, полтавчанкам вистачило б навіть нічийного результату, в той час, як нашим дівчатам була потрібна лише перемога.

І спортсменки з «ІМС-НУХТ» виправдали очікування та сподівання своїх вірних вболівальників, продемонструвавши у цій грі яскравий, потужний, комбінаційний футзал, демонструючи протягом усього матчу неймовірну жагу до перемоги та впевненість у власних силах. Отже, у результаті – перемога команди «ІМС-НУХТ» над суперницями із Полтави з рахунком 2-1 та підсумкове перше місце у турнірній таблиці й золоті медалі Вищої ліги Чемпіонату України!

Ми горді тим, що у складі команди «ІМС-НУХТ» честь Національного університету харчових технологій захищають сім студенток і випускниць Навчально-наукового інституту економіки і управління: Анастасія Кліпаченко, Альона Кирильчук, Анастасія Чиженок, Вікторія Сагайдачна, Ірина Бавзенюк, Сніжана Воловенко і Оксана Холод, які є провіднимигравцями команди і зарекомендували себе найкращими чином протягом усіх ігор Вищої ліги.

Таким чином, перемігши команду «ПЗМС»,представниці ННІ ЕіУ вже третій рік поспіль завойовують звання Чемпіонів Вищої ліги України з футзалу!

Вітаємо наших дівчат із високими спортивними результатами і бажаємо ще багато нових гучних здобутків і перемог на спортивному майданчику та за його межами.