Новини ЕІУ

Яким був найбільший Інтернет-форум східної Європи

25 квітня у Міжнародному виставковому центрі відбувся iForum Інтернет-діячів – наймасштабніша офлайн-конференція східної Європи, яка проводиться на волонтерських засадах активними ІТ-компаніями вже вдесяте, і цьогоріч зібрала рекордні 13000 відвідувачів.

Студенти та викладачі Навчально-наукового інституту економіки і управління не могли залишитись осторонь події, яка презентує головні тренди в розвитку інформаційних технологій, актуальні зміни в архітектурі реального бізнесу, інноваційні підходи і практики в освіті. На них чекали дев’ять тематичних блоків (Інтернет-Бізнес, Стартапи, Інтернет-технології, Реклама і просування, Освітні технології майбутнього, Інновації, Digital Fun, CRM&Лояльність, Blockchain), де по таймінгу «20 хвилин» на різних локаціях одночасно виступили понад 150 спікерів; величезний інтерактивний прототип «розумного» міста, де представлені продукти та послуги українських розробників, що працюють в сфері штучного інтелекту і робототехніки, VR і AR, smart house, IoT, відновлювальних джерел енергії та екологічних матеріалів; експозона близько 100 компаній-учасників.

Управлінці персоналом нашого інституту (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») обрали теми форуму, що стануть в нагоді у їх професії і пов’язані з роботизацією робочих місць; розвитком HR Tech і Big Data; діджиталізацією бізнес-процесів; просуванням соціальних проектів-новацій та фандрайзингом; апгрейдом програм навчання персоналу та їх стимулювання до створення корпоративних стартапів; роботою з чат-ботами, негативними відгуками та в умовах тролінгу і «чорного» ринку персональних даних; впровадженням CRM-систем в HR та його впливом на співробітників компаній.

Крім того, вони протестували інтерактивні програми від Big Tab, шоломи віртуальної реальності, побачили продукти промислового дизайну і 3D моделювання, smart robots з функціоналом вербального і невербального спілкування, дізнались про унікальні Інтернет-сервіси, мессенджер-боти та інші технологічні новинки від вітчизняних стартаперів – резидентів Міста майбутнього.

Важливо відмітити актуальність освоєння сучасних інформаційних та інтернет технологій викладачами кафедр фінансів, економіки і права, маркетингу ННІ ЕіУ, адже це є запорукою надання ними якісних та інноваційних знань сучасним студентами. Тільки йдучи в ногу з часом можна виховувати фахівців високого конкурентного рівня.

Як представників освіти і науки, велика увага наших викладачів була прикута до напрямку «Освітні технології майбутнього/інновації». Значна кількість спікерів, відкритих дискусій та насиченість програми дали змогу потужного коректу і створили простір для нових професійних знайомств і співпраці. Відкрито були обговорені теми лідерства і щастя, ефективності методів «старої школи» освіти та бачення модернізації структури всього процесу.  Дискутували про бізнес та роль компаній у системі освіти, альтернативи створення навчальних осередків у компаніях та ролі вишів у підготовці креативних фахівців з критичним мисленням. Керівники компаній-організаторів, учасників і топ-менеджменту розповідали про те, кого вони хочуть бачити у своїй команді і чи руйнує стереотипність сприйняття «шлакової» інформації через ЗМІ майбутнього генія свого ремесла.

Тож iForum 2018 для студентів та викладачів інституту ЕіУ – це можливість одними з перших побачити/почути про те, що все завтра змінить світ назавжди, а значить – бути готовим до нових викликів цифрового світу.