Новини ЕІУ

Серед еліти професіоналів

30 березня у Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся фінальний етап ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Облік і оподаткування» у форматі науково-практичної конференції.

На конкурс надійшла 141 студентська наукова робота з 70 вищих навчальних закладів України. Галузевою конкурсною комісією за результатами рейтинговою оцінювання на першому етапі відібрано 35 робіт з 27 вищих навчальних закладів України.

Переможцем першого етапу стала Богдана Бунь, магістрант спеціальності «Облік і оподаткування» Навчально-наукового інституту економіки і управління. Богдану запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції для презентації наукових здобутків на тему «Оцінювання податкового навантаження і впровадження податкового планування на сучасному промисловому підприємстві».

За результатами першого і другого етапів конкурсу галузева конкурсна комісія відзначила високий рівень фахової підготовки студентки ННІ ЕіУ і нагородила Богдану Бунь дипломом першого ступеня.

Щиро вітаємо з перемогою Богдану та її наукового керівника, доцента кафедри обліку і аудиту Ірину Колос і бажаємо творчого натхнення, нових наукових пошуків та досягнень у професійній сфері!