Новини ЕІУ

На шляху до безпрограшного кар'єрного успіху

Студенти кафедри маркетингу ННІ ЕіУ – талановита і креативна молодь, на яку неодмінно чекає кар’єрний успіх, а дружній колектив викладачів постійно сприяє їх професійному зростанню і пошуку нових ідей. Днями майбутні рекламісти та піарники відвідали ярмарок вакансій, де були представлені міжнародні та локальні компанії з цікавими пропозиціями для студентів: від пекаря чи кондитера до міжнародного спеціаліста  бренду Coca-Cola чи таємного покупця.

У холі головного корпусу відбулося інтенсивне і плідне спілкування студентів інституту ЕіУ з представниками понад сорока компаній різних сфер діяльності – харчової промисловості, IT, фінансів, телебачення, телекомунікацій, інженерії та проектування так інші. Серед них: PepsiCo, Coca-Cola, Nestle, McDonalds, Dominos Pizza, СушиЯ, Альфа Банк, Приват Банк, УкрСиббанк, 4ServiceGroup, Кредит Капітал, Ашан, Фора, Сільпо, Оболонь.

Приємно вразило те, що HR-менеджери дійсно захоплені своєю роботою та намагаються покращувати, навчати та долучати молодих спеціалістів любити свою справу та розвиватися у ній. Майбутні роботодавці залучали увагу студентів ННІ економіки і управління цікавими прийомами: промо-акціями в соцмережах, веселими опитуваннями, фото-зоною із безпрограшним отриманнях смачних призів, а представники «Carlsberg Ukraine подарували рекламістам ЕіУ по пляшечці лимонаду.  

Більшість  роботодавців зазначили, що очікують на молодь у своїх командах та приємно вражені якостями, що володіють студенти Навчально-наукового інституту економіки і управління: кмітливість, креативність, відкритість та позитив. Цей день був насичений на щирі усмішки та поради, запрошення і можливості. Багато студентів нашого інституту обрали для себе компанії, з якими хотіли б мати справу у подальшому кар’єрному зростанні.