Новини ЕІУ

Для ейчарів з любов’ю із Силіконової долини

День Святого Валентина – приємний привід зізнатись у коханні своїй другій половинці та … професії. 14 лютого Академія ДТЕК зібрала для привітань членів ком’юніті «HR Friends», якими в тому числі є студенти та викладачі кафедри управління персоналом та економіки праці Навчально-наукового інституту економіки і управління. Наша «робота рулить» – головний меседж зустрічі. На підтвердження цього директор Академії, HR-аналітик Євген Бондаренко поділився інсайтами туру по Силіконовій долині, де знайомився з організацією HR в офісах кращих інноваційних компаній світу – Facebook, LinkedIn, Hewlett-Packard, General Electric Crotonville та Grammarly.

Зарубіжні колеги не ховали секрети свого успіху в сейф, тож Євген розповів про трендові HR-інструменти, які активно ними використовуються: boot camp як формат проектної роботи та креативного брейншторму всередині компаній; нестандартний дизайн та створення відкритих робочих просторів з максимально комфортними умовами праці; внутрішні соціальні мережі, онлайн-платформи та мобільні додатки не лише для фану, але і для навчання; масштабні програми здорового способу життя; виділення часу, коли персонал займається не роботою, а власними проектами, навіть не пов’язаними з бізнесом компаній (соціальні, волонтерські); peer to peer навчання; RTF оцінка персоналу з використанням зручних digital-рішень.

Студенти-управлінці ННІ ЕіУ дізнались як, зокрема, Facebook і LinkedIn дбають про своїх співробітників: парки на даху, спортзали, безкоштовні сніданки та обіди, хімчистка, доставка посилок по всьому світу, кімната для мам, Parents Day, офіси-коворкінги, автоматизація всього, що можна автоматизувати, відсутність будь-яких дискримінацій, адже там працюють люди з усіх куточків світу, співробітники-мільйонери та мільярдери поруч із новачками та багато іншого.

Як завжди, організатори Академії створили для ейчарів творчу атмосферу заходу. Дякуємо команді ДТЕК за можливість студентам-управлінцям інституту ЕіУ одними з перших дізнаватись про інноваційні практики компаній, які диктують моду в HR.