Новини ЕІУ

Прогресивні прєподи ЕіУ

Шлях до прогресу завжди відкритий і необхідний не тільки тим, хто навчається, а й тим, хто навчає інших. Викладачі кафедри маркетингу та кафедри фінансів Навчально-наукового інституту економіки і управління переконані, що вдосконалювати свої знання і підходи до викладання навчальних дисциплін потрібно йдучи в ногу з часом.

Нещодавно вони стали учасниками неформальної зустрічі прогресивних «прєподів», яка відбулася в Києві завдяки спільним зусиллям Інституту демократії та соціального прогресу (IDSP) та Представництва Фонду ім. Ф.Еберта. Цей нестандартний освітянський захід відвідало понад 50 зацікавлених у реформах викладачів з усієї України.

Новостворена "Платформа прогресивного прєпода» (ППП) об'єднала освітян, які готові змінювати систему освіти. Ці люди прагнуть вчитися, розширювати свої знання, створювати та розвивати нові підходи до викладання та проведення інноваційних занять під час навчального процесу, зацікавлювати студентів своїми предметами.

Мета ППП як освітнього феномена полягає в проведенні горизонтальної комунікації з органами державної влади задля удосконалення освітнього процесу в Україні та забезпечення гідних умов праці.

Прогресивні викладачі кафедр маркетингу та фінансів ННІ ЕіУ впевнені, що створення нової прогресивної якості викладання та освітнього процесу допоможе нашим студентам отримати сучасні, гідні знання та реалізувати себе в подальшій професійній діяльності.

Віримо, що прогресивні прєподи ЕіУ будуть неабияким прикладом для мотивації і саморозвитку студентів.