Новини ЕІУ

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю Вас з Новим роком і світлим Різдвом Христовим!

Ще з дитинства для кожного з нас новорічні та різдвяні свята були завжди наповнені особливим, магічним світлом - світлом радості, веселощів, душевного тепла і надії – в очікуванні справжнього дива! У новорічну ніч прийнято загадувати бажання і щиро вірити, що вони обов'язково здійсняться! Тож нехай у 2023 здійсниться наша найбільша спільна мрія - ми здобудемо Перемогу над загарбником і в Україні запанує мир.

Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2022 рік був роком важких випробувань, проте, незважаючи ні на що, він був насичений різноманітними подіями, напруженою працею, глибоким змістом, досягненнями та звершеннями. Він ще міцніше згуртував нашу Економічну Родину, подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, і разом з тим, професійний та життєвий досвід.

То ж нехай і надалі сповнюються усі Ваші найзаповітніші мрії та бажання! Від усієї душі зичу Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч! Хай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов! Нехай новий рік виправдає всі ваші надії й сподівання, принесе достаток і комфорт у Ваші родини. Бажаю, щоб наступний рік був для Вас щедрим на цікаві задуми та їх втілення, приніс із собою смак нових, доленосних перемог, впевненість у правильності обраної мети та наснагу для її досягнення!

Нехай разом з Новим роком увійдуть до Вашої оселі родинне тепло та затишок, щирі друзі, шана та любов від рідних і близьких людей, неймовірна кількість щасливих та яскравих подій! І нехай Господь над кожним з Вас запалить Різдвяну Зірку, щоб ніколи не згасала в наших душах віра в добро, віра в людей, віра в день прийдешній!

Друзі! З Новим, 2023, роком і Різдвом Христовим!

 

Директор ННІ ЕіУ                                                                                  Олег Шеремет