Новини ЕІУ

В ритмі інноваційних новинок

Днями студенти 4-го курсу спеціальності «Підприємництво торгівля та біржова діяльність Навчально-наукового інституту економіки і управління разом з викладачами кафедри маркетингу розширювали коло знань і знайомств, переймаючи світовий досвід в межах Форуму «Innovation Market»-2017.

Міжнародний Форум «Innovation Market»-2017 – місце зустрічі новаторів, винахідників, виробників провідних інноваційних технологій, авторів Startup-проектів з представниками бізнесу.

Серед відвідувачів Форуму представники компаній, політичні лідери, науковці, активна молодь усі, хто є потенційними споживачами, зацікавленими в технологічному оновленні виробничих процесів, акселераторами інвестиційних проектів, експертами в різних галузях економіки, консультантами у сфері захисту інтелектуальної власності, представниками авторитетних інвестиційно-фінансових установ України та Китаю.

Здобутий досвід студентами ННІ ЕіУ, наповнений позитивними емоціям від можливості доторкнутися до найновітніших розробок сучасності, - є невід’ємною складовою освіти успішної та висококваліфікованої молоді.