Новини ЕІУ

Актуальні наукові обговорення

22-23 листопада в Національному університеті харчових технологій проходила VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Підвищення ефективності діяльності підприємств харчової та переробної галузей АПК», організована науковцями кафедри економіки і права Навчально-наукового інституту економіки і управління за сприяння ННЦ «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України.

Традиційно конференція зібрала науковців, викладачів вищих навчальних закладів, докторантів, аспірантів, практиків, співробітників урядових структур, а також студентів, що активно займаються науковою діяльністю. Пленарне засідання конференції відкрив завідувач кафедри економіки і права ННІ ЕіУ Анатолій Заїнчковський. Від ректорату й колективу нашого університету він привітав учасників зібрання й побажав плідної роботи.

З  цікавою доповіддю про розвиток підприємств харчової та переробної галузей АПК виступила головний спеціаліст відділу стратегії розвитку харчової промисловості Департаменту продовольства Міністерства аграрної політики та продовольства України Тетяна Косянчук. Про світові тенденції та перспективи розвитку масложирового комплексу України йшлося у виступі генерального директора асоціації «Укроліяпром» Степана Капшука. Заступник директора ННЦ «Інститут аграрної економіки» Микола Пугачов запропонував до обговорення інтеграцію агропродовольчого сектора України в світову економіку. Ґрунтовний аналіз стану та перспектив розвитку ринку напоїв представив генеральний директор ПрАТ «Київський завод напоїв «Росинка» Сергій Герман. Доповіді, представлені на пленарному засіданні, викликали активне обговорення аудиторії. Багато запитань виникло у присутніх і, зокрема, студентів, що свідчить про актуальність запропонованих до розгляду питань.    

Не менш активно й цікаво науковці працювали у секціях, де розглянули низку вагомих питань, зокрема: сучасні тенденції розвитку підприємств харчової промисловості, ресурсне забезпечення діяльності підприємств харчової та переробної галузей АПК, управління результативністю діяльності підприємств харчової промисловості. Загалом в рамках заходу були представлені 160 наукових розробок. Результати своєї плідної роботи учасники конференції підсумували на завершальному круглому столі.