Новини ЕІУ

У лаврах перемоги

21 листопада у спорткомплексі Національного університету харчових технологій відбулася вирішальна, фінальна гра турніру «Кубок ректора НУХТ 2017» з футзалу.

Нагадаємо, що збірна нашого інституту у груповому турнірі здобула впевнені перемоги над усіма командами факультетів/інститутів НУХТ: збірною факультету біотехнології та екологічного контролю (БТЕК) з рахунком 7-4, збірною Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого (ННІТІ) з рахунком 5-2, збірною факультету автоматизації і комп’ютерних систем (АКС) з рахунком 6-5, збірною факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) з рахунком 9-0 та збірною Навчально-наукового інституту харчових технологій (ННІ ХТ) з рахунком 13-3 і, відповідно, впевнено посіла перше місце в турнірній таблиці.

У півфінальній грі за вихід до фіналу наші хлопці зіграли з командою ННІ ХТ і знову ж таки вийшли переможцями з рахунком 8-0. У фіналі спортсмени ННІ ЕіУ зустрілась у запеклому двобої із сильним суперником - командою Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого (ННІТІ).

Матч, як і очікувалося, видався надзвичайно динамічним і хвилюючим. Напружена атмосфера і гостра боротьба за кожен м’яч не покидали вболівальників ні на хилину. Наші хлопці продемонстрували високу майстерність володіння м’ячем, досконалу фізичну підготовку, злагоджену і комбінаційну гру, а також міцний командний дух!

У результаті наша команда отримала стовідсоткову і беззаперечну перемогу над суперником з блискучим рахунком 6-2 і четвертий рік поспіль стала володарем «Кубка ректора НУХТ» з футзалу, закріпивши за собою титул незмінного чемпіона турніру!

Цього року збірна ННІ ЕіУ виступила у такому складі: Роман Гагун, Максим Даньшов, Віталій Дзюба, Максим Дядюнець, Антон Зіпцер, Владислав Іващенко, Максим Литвинов, Володимир Кривоцюк, Артем Кучинський, Олег Моршна, Микола Устименко, Ігор Шихов, Олександр Школьний. Тренер - відповідальний за спортивно-масову роботу ННІ ЕіУ Валерій Данилюк.

Усією дружною родиною Інституту економіки і управління ми з великою радістю вітаємо нашу команду з перемогою і завоюванням звання володарів «Кубка ректора НУХТ 2017» з футзалу! 
Бажаємо вам, наші чемпіони, невичерпної сили, енергії та спортивного духу для підкорення все нових вершин життєвого олімпу! Ви – наша гордість! Пишаємось!