Новини ЕІУ

Вивчаємо екосистеми цифрового бізнесу

22 листопада на кафедрі економіки праці та менеджменту Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ відбулася гостьова лекція «Digital Business Ecosystems – Telco Perspective» для магістрів освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій і адміністрування» з дисципліни «Інформаційні системи і технології в управлінні», на якій також були присутні і здобувачі ОПП «Менеджмент» освітнього рівня бакалавр. Лекція читалася англійською мовою.            

Лекторка, бізнес-аналітик з фокусом на Digital Strategy & Innovations в компанії Deutsche Telecom Group (Німеччина), Ірина Кириченко познайомила слухачів з поняттям бізнес екосистем та основними її продуктами і можливостями. Усі присутні детально розглянули, як реалізувати стратегію екосистеми, та зрозуміли, як змусити екосистему працювати, тобто не лише запропонувати бездоганну ціннісну пропозицію, а й виступити посередником для укладання привабливих партнерських угод. Практичним прикладом була індустрія телекомунікацій та тенденції на даному світовому ринку.

Незважаючи на умови сьогодення, лекція відбулася й здобувачі та викладачі кафедри подякували лекторці за цікаву й актуальну інформацію.